Червоноградська дитячо-юнацька спортивна школа № 1

 

Новини

25-26.02.2021р. в с.Плав"я Сколівського району відбувся відкритий турнір з футзалу серед юнаків 2007-2008р.н. "Кубок Плаю"

ІІ місце - команда ЧДЮСШ № 1

25-26.02.2021р. в м.Тернопіль відбувся відкритий чемпіонат Тернопільської області з гімнастики спортивної "Кубок МСУМК Інги Шкарупи"

І місце - Біловус Тетяна ІІІ розряд

ІІІ місце - Карпів Анастасія ІІ розряд

20.02.2021р. в м.Львів відбувся фінал Чемпіонату області з футзалу серед юнаків 2007-2008р.н.

І місце - команда ЧДЮСШ 3 1

18-19.02.2021р. в м.Костопіль відбулися змагання з волейболу серед дівчат 2008р.н. "Весняні ластівки"

5 місце - команда ЧДЮСШ № 1

18.02.2021р. у Львові відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу "Львівський лицар" серед юнаків 2010р.н.

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

04-05.02.2021р.  у Львові відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу "Львівський лицар" серед юнаків 2007-2008р.н.

ІІ місце - команда ЧДЮСШ № 1

04-05.02.2021р. в м.Сокалі відбулися обласні змагання з волейболу серед юнаків 2004-2005р.н.

4 місце - команда ЧДЮСШ № 1

31.01.2021р. в м.Львові відбувся футзальний турнір WINNER CUB 2021 серед юнаків 2012-2013р.н.

ІІІ місце - команда ЧДЮСШ №1

 29.01.2021р. в м.Львові відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу "Львівський лицар" серед юнаків 2009р.н.

ІІІ місце - команда ЧДЮСШ № 1                         

   27-28.01.2021 р. в м.Суми відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

Спортсменка ЧДЮСШ №1 Лістунова Аліна посіла 6 місце в стрибках у довжину з результатом 5м.72см.,

та 9 місце в потрійному стрибку з результатом 12.08м. (тренер Хомяк О.В.)

20-21.12.2020р. в м. Червонограді відбувся турнір з волейболусеред дівчат до Дня Святого Миколая

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

17.12.2020р. в м.Львлві відбулась відкрита першість ЛДЮСШ - 10 з легкої атлетики до дня Святого Миколая

І місце - Славич Владислав - біг 60м

ІІ місце - Бенюк Данило - стрибок у довжину

ІІІ місце - Шах Віра - стрибок у висоту

10.12.2020р. в м.Львові відбувся Зимовий Кубок Львівської територіальної організації ВФСТ "Колос" з легкої атлетики

І місце - Гончар Анастасія - потрійний стрибок

ІІ місце - Оливко Зоряна - потрійний стрибок

ІІІ місце - Краковецька Анна - потрійний стрибок

10-11.12.2020р. в м.Львові відбувся турнір з футзалу  "Львівський лицар" серед юнаків 2009р.н.

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

04.12.2020р. в м.Львові відбувся турнір з футзалу "Львівський лицар" серед юнаків 2010р.н.

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

26-27.11.2020 в м. Сокаль відбувся чемпіонат обасті з волейболу серед юнаків 2008р.н.

5 місце - команда ЧДЮСШ № 1

09-10.10.2020р. в м.Львові відбулась першість м.Львова з баскетболу серед дівчат 2007-2008р.н.

ІІІ місце - команда ЧДЮСШ № 1

06.10.2020 р. відбувся чемпіонат області з гімнастики спортивної серед дівчат

І місце - Глущак Каріна ІІ розряд

ІІ місце - Денисова Анастасія - ІІ розряд

ІІІ місце - Ігнатенко Наталія - ІІ розряд

ІІІ місце - Шерстюк Домініка - І розряд

02-03.10.2020р.в м.Львові відбувся турнір з футзалу "Кубок Зубра"

ІІІ місце - команда ЧДЮСШ № 1

02.10.2020р. в м.Львові відбувся чемпіонат областіз гімнастики спортивної серед юнаків

ІІ  місце - Созонік Олександр- ІІІрозряд

30.09.2020р. в. Львові відбувся відкритий турнір з гімнастики спортивної памяті судді міжнародної категорії Л.Рассихіної

ІІ місце- Романьков Родіон - І юн розряд

ІІІ місце - Ленц Яна - ІІрозряд

26.09.2020 року в м.Львові відбулась першість області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ 2003-2006р.н.

І місце - Дякович Володимир - стрибок у довжину, потрійний стрибок

І місце - Лістунова Аліна - стрибок у довжину

І місце - Краковецька Анна - потрійний стрибок

ІІ місце - Гончар Анастасія - потрійний стрибок

ІІ місце - Фещин Олександр - портійний стрибок

ІІ місце - Клячківська Лілія - біг 100м

ІІІ місце - Остапів Тетяна - біг 100м

ІІІ місце - Оливко Зоряна - потрійний стрибок

18-19.09.2020р. в м.Луцьку відбувся міжнародний традиційний турнір з волейболу до Дня фк і с серед дівчат 2006-2008р.н.

ІІ місце - команда ЧДЮСШ №1

25-26.08.2020р. в м.Луцьку відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики еред юнаків

ІІІ місце - Лістунова Аліна - потрійний стрибок, стрибок в довжину

24-25.08.2020р.в м.Мукачево відбувся дитчо-юнацький футзальний турнір "Кубок Закарпаття 2020"

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

23-25.08.2020р. відбувся Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір з футзалу"Кубок Закарпаття 2020"

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

11-12.03.2020р.в м.Сокалі відбулися обласні змагання з волейюолу серед юнаків 2005-2006р.н.

5 місце - команда ЧДЮСШ № 1

05-06.03.2020р.в м.Львові відбувся відкритий турнір з гімнастики спортивної "Галицька весна"

ІІІ місце - Дмуховський Данило

04-05.03.2020р.м.Тернопіль відбувся відкритий чемпіонат Тернопільської області згімнастики спортивної "Кубок МСУМК І. Шкарупи"

4 місце - Попушой Катерина - кмс

5 місце - Височанська Марта кмс

28.02.2020р. в м.Львові відбувся 20 юнацький турнір памяті Я.Тягнибока з легкої атлетики.

І місце- Лістунова Аліна - стрибок у доіжину

І місце - Дякович Володимир - стрибок в довжину

ІІ місце- Барицький Олександр - стрибок у довжину

ІІ місце - Остапів Тетяна - стрибок у довж

27-28.02.2020р. в м. Іван-Франківськ відбувся турнір меморіал заслуженого працівника фк і спорту А.М.Горальчука з гімнастики спортивної.

ІІІ місце - Дмуховський Данило ІІІ розряд

20-21.02.2020р. в м.Нвий Розділ відбулися обласні змагання з волейболу серед дівчат 2003-2004р.н.

5 місце - команда ЧДЮСШ №1

19.02.2020р.в ЧДЮСШ № 1  відбувся відкритий турнір з волейболу середдівчат 2008-2009р.н.

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

19-20.02.2020р. в ЧДЮСШ№1 пройшов відкритий чемпіонат м.Червонограда з гімнастики спортивної

серед дівчат і хлопців юнацьких розрядів.

            

 

19.02.2020р. в ЧДЮСШ №1 відбулась товариська зустріч з волейболу серед дівчат

        ДЮСШ м.Ковель та ДЮСШ №1 м.Червоноград

 

 

Міжнародні змагання з футзалу серед юнаків 2008р.н.  09.02.2020р. м.Замосць Польща

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

 

  Чемпіонат області з легкої атлетики серед дітей 2007-2008р.н., 2009-2010р.н.  08.02.2020р. м.Львів

     І місце - Славич Владислав - біг 60м, біг 300м

                          І місце - Степована Анна - стрибок у довжину

                         ІІІ місце - Мочульська Каміла - стрибок у довжину

                        ІІІ місце - Бенюк Данило - стрибок у довжину

                         ІІІ місце - Шах Віра - стрибок у довжину

Зимовий легкоатлетичний турнір серед дітей 2007-2008р.н. 01.02.2020р. м.Нововолинськ

І місце - Славич Владислав - біг 30м, біг 200м

ІІ місце - Бенюк Данило - біг 200м

ІІ місце - Степована Анна - біг 30м з/б

ЧЕМПІОНАТ  УКРАЇНИ  З  ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ серед юнаків 2003р.н. і молодші 26-30.01.2020р. м.Суми

   ІІ МІСЦЕ  - ЛІСТУНОВА  АЛІНА - СТРИБОК У ДОВЖИНУ

7 місце - Барицький Олександр - стрибок у довжину

Чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих у приміщенні  21-22012020р. м.Львів

ІІ місце - Танчин Олеся - потрійний стрибок

ІІ місце - Дякович Володимир - потрійний стрибок

ІІ місце - Лістунова Аліна - стрибок у довжину

ІІІ місце - Барицький Олександр- стрибок у довжину

Чемпіонат Львівської області з легкої атлетики серед юнаків 2003-2004р.н., 2005-2006р.н. у приміщенні 16-17.01.2020р. м.Львів

     І місце - Лістунова Аліна - стрибок у довжину, потрійний стрибок, ІІ місце - біг 60м

                          І місце - Оливко Зоряна - потрійний стрибок

І місце - Недільський Сергій - потрійний стрибок, ІІ місце - стрибок у довжину ІІ місце - Остапів Тетяна - потрійний стрибок 

ІІ місце - Дякович Володимир -потрійний стрибок

ІІ місце - Кундик Юліана - стрибок у висоту

ІІ місце - Хіраш Владислав - потрійний стрибок, ІІІ місце - стрибок у довжину

ІІІ місце - Барицький Олександр - потрійний стрибок

ІІІ місце - Гончар Анастасія- потрійний стрибок

Міжнародний Різдвяний турнір з волейболу серед дівчат2005-2006р.н. 08-12.01.2020р. м. Кобрин республіка Білорусь

4 місце - команда ЧДЮСШ № 1

 Відкритий турнір з волейболу серед дівчат 2003р.н. і молодші 04-05.01.2020р. м.Червоноград

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

 

Турнір з міні-футболу серд юнаків 2010-2011р.н.  26-27.12.2019р. м.Новояворівськ

ІІ місце - команда ЧДЮСШ № 1

Новорічний день стрибуна 20.12.2019р. м.Львів

І місце - Лістунова Аліна - стрибок у довжину, потрійний стрибок

ІІ місце - Барицький Олександр - стрибок у довжину

ІІІ місце - Остапів Тетяна - потрійний стрибок

Турнір з міні-футболу  серед юнаків 2007-2008р.н., 20-21.12.2019р м.Новояворівськ

ІІ місце - команда ЧДЮСШ № 1

Відкрита першість ЛДЮСШ - 10 з легкої атлетики до Дня Святого Миколая  17.12.2019р. м.Львів

ІІ місце - Славич Владислав - біг 60м

Турнір з дегкої атлетики College Open 11-12.12.2019р. м.Івано-Франківськ

І місце - Лістунова Аліна - біг 50м, стрибок у довжину

ІІ місце - Барицький Олександр - стрибок у довжину

Дитяча футзальна ліга 30.11.2019р. м.Львів

юнаки 2008р.н.    ЧДЮСШ № 1 - Зубра

рахунок                             6        :   1

юнаки 2008р.н.   ЧДЮСШ № 1 - Левандівка

рахунок                               6      :   2   

юнаки 2007р.н. ЧДЮСШ № 1 - Юніор

рахунок                             9     :   2

юнаки 2007р.н. ЧДЮСШ № 1 - Динамо Львів

рахунок                             6    :   0

Відкрита першість ЛДЮСШ № 2 з легкої атлетики в приміщенні  30.11.2019р.н. м.Львів

І місце - Лістунова Аліна - біг 60м, стрибок у довжину

ІІ місце - Барицький Олександр - стрибок у довжину

ІІ місце - Кундик Юліана - стрибок у висоту

ІІІ місце - Дякович Володимир - стрибок у довжину

Обласні змагання з волейболу серед юнаків 2007р.н., 28-29.11.2019р. м.Броди

5 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Відкритий чемпіонат міста Тернополя з гімнастики спортивної  28-29.11.2019р. м.Тернопіль

ІІ місце - Матвіїв  Анна - І розряд

ІІІ місце - Попушой Катерина - КМС

ІІІ місце - Хім"як Діана - І розряд

Обласні змагання з гімнастики спортивної 14-15.11.2019р. м.Червоноград

І місце - команда дівчат ЧДЮСШ № 1,  команда юнаків ЧДЮСШ № 1

І місце - Дмуховський Данило , 2011р.н. -  ІІІ розряд

І місце - Соловко Захар, 2010р.н. , Сірко Данило - 2011р.н. - І юн розряд

І місце - Куземко Олександр, 2011р.н., Коваль Назар, 2012р.н., Височанський Артем, 2013р.н.  - ІІ юн розряд

І місце- Попушой Катерина  кмс

І місце - Лемега Марія - І розряд

І місце - Денисова Анастасія, 2010р.н. - ІІ розряд

І місце - Курижко Тетяна, 2010р.н., Карпів Анастасія, 2011р.н. - ІІІ розряд

І місце - Степована Христина, 2011р.н., Дубецька Дарина , 2012р.н.- І юн розряд

ІІ місце - Войтович Андрій , 2009р.н. - ІІІ розярд

ІІ місце - Созонік Олександр, 2010р.н., Лиситчук Віталій, 2011р.н. - І юн розряд

ІІ місце - Пащук Максим, 2012р.н., Цюпа Максим, 2013р.н. - ІІ юн розряд

ІІ місце - Матвіїв Анна - І розярд

ІІ місце - Ленц Яна, 2010р.н. - ІІ розряд

ІІ місце - Демчук Кіра, 2010р.н., Біловус Анастасія, 2011р.н. - ІІІ розряд

ІІІ місце - Васильченко Захар , 2009р.н. - ІІІ розряд

ІІІ місце - Остап Влад, 2010р.н. - І юн розряд

ІІІ місце - Романьков Родіон, 2012р.н., Фаїк Матвій, 2013р.н. - ІІ юн розряд

ІІІ місце - Височанська Марта - кмс

ІІІ місце - Вацяк Анастасія, Шерстюк Домініка - І розряд

ІІІ місце - Глущак Каріна, 2010р.н.- ІІ розряд

ІІІ місце - Ігнатенко Наталія , 2010р.н. - ІІІ розряд

ІІІ місце - Гречушнікова Уляна, 2011р.н. - І юн розряд

Турнір з волейболу серед дівчат 29-30.10.2019р. м.Ковель

4 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Дитячий футбольний турнір " Осінній Кубок Федерації" 28.10.-01.11.2019р.  м.Львів

І місце - команда ЧДЮСШ № 1  2008р.н.

Чепіонат області з гімнастики спортивної 24-25.10.2019р. м.Львів

І місце - Дмуховський Данило ІІІ р-д

І місце - Созонік Олександр - 2010р.н. - І юн р-д

І місце - Сірко Данило - 2011р.н. - І юн р-д

І місце - Коваль Назар - 2012р.н - І юн р-д

ІІ місце - Лиситчук Віталій - І юн р-д

ІІІ місце - Войтович Андрій - ІІІ р-д

Чемпіонат Івано-Франківської області з гімнастики спортивної 17-18.10.2019р. м.Івано-Франківськ

І місце - Дмуховський Данило ІІІ р-д

Турнір з футболу серед юнаків 2007-2008р.н., присвячений до Дня Захисника України 14.10.2019р. м.Мостиська

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

Традиційний легкоатлетичний турнір памяті Ю.Ганіткевича 12.10.2019р. м.Сокаль

І місце - Барицький Олександр - стрибок у довжину, біг 60м

І місце - Славич Владислав - біг 150м

І місце - естафета юнаки ( Барицький Олександр, Галабурда Роман, Стасюк Андрій, Андрущак Яків)

ІІ місце- Галабурда Роман - стрибок у довжину

ІІ місце - Краковецька Анна - стрибок у довжину

ІІ місце - Панасюк Матвій - біг 600м

ІІ місце - Бенюк Данило - біг 150м

ІІ місце - естафета дівчата ( Клячківська Лілія, Краковецька Анна, Тесленко Марія, Карпяк Вікторія)

ІІІ місце - Клячківська Лілія - біг 60м

ІІІ місце - Галабурда Роман - біг 60м

ІІІ місце - Остапів Анастасія - біг 150м

ХІ Всеукраїнський турнір з футзалу серед юнаків 2008-2009р.н. Кубок "Граф" 11.10.2019р. м.Червоноград

І - місце - команда ЧДЮСШ № 1

Змагання з футболу  серед юнаків 2007-2008р.н. "Кубок Прибужжя"  27-28.09.2019р. м.Сокаль

ІІ місце - команда ЧДЮСШ № 1

Чемпіонат області з баскетболу серед юнаків 2005-2006р.н. 26.09.2019р. м.Львів

4 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Змагання з легкоатлетичних стрибків пам"яті О.Семираза. 20-21.09.2019р. м.Тернопіль

І місце - Лістунова Аліна - потрійний стрибок

І місце - Барицький Олександр - стрибок у довжину

І місце - Гончар Анастасія - потрійний стрибок, стрибок у довжину

І місце - Степована Анна - потрійний стрибок

І місце - Хамула Вікторія - стрибок у довжину

І місце - Середюк Тетяна - стрибок у довжинуї

ІІ місце - Шабля Анастасія - стрибок у довжину

ІІ місце - Лістунова Аліна - стрибок у довжину

ІІ місце - Танчин Олеся - потрійний стрибок

ІІ місце - Тесленко Марія - потрійний стрибок

ІІ місце - Краковецька Анна - потріний стрибок

ІІ місце - Клячківська Лілія - стрибок у довжину

ІІ місце - Бенюк Данило - потрійний стрибок, стрибок у довжину

ІІ місце - Макара Денис - потрійний стрибок

ІІІ місце - Заманягре Юлія - стрибок у довжину

ІІІ місце - Салоха Вікторія - стрибок у довжину

ІІІ місце - Краковецька Анна - стрибок у довжину

Всеукраїнський турнір з волейболу серед юнаків, присвячений  Дню міста. 20-21.09.2019р. м.Броди

4 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Міжнародний турнір з футболу "Benfica cup  " 19-23.09.2019р. м.Київ

І місце - команда юнаків 2007-2008р.н.  ЧДЮСШ № 1

Обласні змагання з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ 2002-2003р.н., 2004-2005р.н. 17.09.2019р. м.Львів

І місце - Лістунова Аліна - стрибок у довжину, потрійний стрибок

І місце - Дякович Володимир - стрибок у довжину

І місце - Барицький Олександр - стрибок у довжину, біг 100м

ІІ місце - Середюк Тетяна - стрибок у довжину, біг 100м

ІІ місце - Остапів Тетяна - потрійний стрибок

ІІ місце - Тесленко Марія - потрійний стрибок

ІІІ місце - Танчин Олеся - потрійний стрибок

ІІІ місце - Дякович Володимир - потрійний стрибок

Щорічний відкритий турнір з футболу "кубок Букрвель - 2019" серед юнаків 2008р.н. 11-14.06.2019р. Буковель

І місце - команда юнаків ЧДЮСШ № 1

Кубок СК "Victory" з гімнастики спортивної 25-26.05.2019р. м.Львів

ІІІ місце - Степована Христина - Іюн р-д

Відкритий чемпіонат КДЮСШ № 2 з гімнастики спортивної, присвячений до Дня Матері. 24-25.05.2019р. м.Тернопіль

ІІ місце - Мацюк Анжела - ІІ р-д

Обласні змагання з гімнастики спортивної 21-22.05.2019р. м.Стрий

І місце- Пащук Максим - ІІ юн р-д

І місце - Дмуховський Данило - ІІІ р-д

І місце - Коваль Назар - ІІ юн р-д

І місце - Глущак Каріна - ІІІ р-д

І місце - Степована Христина - І юн р-д

ІІ місце- Євтушенко Аріна - ІІІ р-д

ІІ місце - Дубецька Дарія - І юн р-д

ІІ місце - Хім"як Діана - І р-д

ІІ місце - Смеречанська Яна - ІІ р-д

ІІІ місце - Созонік Олександр - І юн р-д

ІІІ місце - Соловко Захар - ІІІ р-д

ІІІ місце - Лиситчук Віталій - І юн р-д

ІІІ місце - Войтович Андрій - ІІ р-д

ІІІ місце - Ігнатенко Наталія - ІІІ р-д

ІІІ місце - Гречушнікова Уляна - І юн р-д

ІІІ місце - Антонюк Христина - ІІІ р-д

Обласні змагання з легкої атлетики серед дітей 2002-2003р.н., 2004р.н. і молодші. 21-22.05.2019р. м.Львів

І місце- Лістунова Аліна - стрибок у довжину, потрійний стрибок

І місце - Барицький Олександр - потрійний стрибок, стрибок у довжину

І місцее - Карпяк Вікторія - штовхання ядра

І місце - естафета дівчата (Лістунова Аліна, Заманягре Юлія, Середюк Тетяна, Остапів Тетяна)

ІІ місце - Карпяк Вікторія - метання спису

ІІ місце- Заманягре Юлія - стрибок у довжину

ІІ місце - Остапів Тетяна - біг 100м

ІІ місце - Дякович Володимир - потрійний стрибок

ІІ місце - естафета юнаки (Дякович Володимир, Барицький Олександр, Галабурда Роман, Андрущак Яків)

ІІІ місце - Дякович Володимир - стрибок у довжину

ІІІ місце- Галабурда Роман - стрибок у довжину

Обласні змагання з волейболу серед юнаків 2005-2006р.н. 15.05.2019р. м.Стрий

5 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Міжнародні змагання  з легкої атлетики "Кубок Дружби" 09-11.05.2019р. м.Ужгород

І місце- Лістунова Аліна - потрійний стрибок

І місце - Барицький Олександр - стрибок у довжину

ІІ місце- Лістунова Аліна - стрибок у довжину

ІІІ місце- Заманягре Юлія - стрибок у довжину

ІІІ місце - Танчин Олеся - потрійний стрибок

ІІІ місце - Кундик Руслан - потрійний стрибок

Відкритий Кубок м.Львова з футзалу серед юнаків 02-05.05.2019р. м.Львів

І місце - команда юнаків 2007 -2008р.н.ЧДЮСШ № 1

Традиційні змагання з легкої атлетики на приз "Гуцульщина" 02-05.05.2019 м.Коломия

І місце - Андрущак Яків 2005р.н. - біг 60м з/б

І місце - естафета юнаки ( Андрущак Яків, Хіраш Владислав, Краковецький Максим, Славич Владислав)

ІІІ місце - Тесленко Марія 2005р.н. - стрибок в довжину

ІІІ місце - Хіраш Владилав 2006р.н.  - стрибок в довжину

ІІІ місце - Бурич Олександр 2006р.н. - потрійний стрибок

Чемпіонат Львівської області з гімнастики спортивної "Олімпійські надії" 19-20.04.2019р. м.Львів

І місце - Дмуховський Данило ІІІ розряд

І місце - Височанська Марта І розряд

ІІ місце - Лемега Марія І розряд

ІІІ місце - Шерстюк Домініка І розряд

ІІІ місце - Ганейчук Аміна - КМС

ІІІ місце - Васильченко Захар  ІІІ розряд

Дитячо-юнацький футбольний турнір "Моршинська весна" 12-14.04.2019р. м.Моршин

6 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Чемпіонат України з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат до 19 років  11-14.04.2019р. м.Івано-Франківськ

5 міце - Наконечна Анастасія - Олійник Лілія

Фестиваль  дитячо-юнацького футболу  серед юнаків 2010-2012р.н. 06.04.2019р. м.Винники

6 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Всеукраїнський турнір з волейболу  серед юнаків 2007-2008р.н. 05-06.04.2019р. м.Броди

5 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Турнір з баскетболу серед дівчат 2007р.н. і молодші 04.04.2019р. м.Соснівка

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

Відкритий чемпіонат Тернопільської області з гімнастики спортивної "Кубок МСУМК Інги Шкарупи"

28-29.03.2019р. м.Тернопіль

5 місце - Попушой Катерина І сп розряд

Турнір з футзалу серед юнаків 2007р.н."Здорове місто" 16.03.2019 

Команда ЧДЮСШ № 1 посіла перше місце

Обласні змагасння з волейбоу серед дівчат 2003-2004р.н 14-16.03.20-19 м.Н.Розділ

Команда ЧДЮСШ № 1 посіла ІІІ місце

Міжнародні змагання з футзалу серед югнаків 2006р.н., 2007р.н. 09.03.2019 р. м.Ленчна (Польша)

І місце - команда юнаків 2007р.н.

ІІ місце -команда юнаків 2006р.н.

Міжобласний турнір з легкої атлетики, присвячений Шевченківським Дням 07.-08.03.2019 м.Червоноград 

І місце - Недільський Сергій- біг 5 кіл

І місце- Краковецька Анна - біг 20м

І місце - Андрущак Яків - біг 20м з/б, біг 20м

І місце Славич Влад- біг 20м

І місце - Степована Анна - біг 20м

І місце - естафета юнаки

ІІ місце - Марусин  Ліза-біг 20м

ІІ місце -Недільський Сергій- стрибок у висоту

ІІ місце -Славич Влад - біг 10 кіл

ІІ місце -Скобяк Віктор- біг 10 кіл

ІІ місце - Бенюк Данило- стрибок у довжину

ІІ місце - Кундик Юліана- стрибок у висоту, біг 20м з/б

ІІ місце - Хіраш владислав -біг 20м з/б

ІІ місце -естафета  дівчата

ІІІ місце - гончар Анастасія - біг 5 кіл

ІІІ місце - Салоха Юлія - біг 10кіл

ІІІ місце - Скобяк Віктор - біг 5 кіл

ІІІ місце -Куценко Юліан - біг 10 кіл

ІІІ місце - Остапів Андріанна- стрибок у довжину

ІІІ місце- Хіраш Влаислав- стрибок у висоту

ІІІ місце - Краковецька Анна -сторибок у висоту

06.03.2019 в м.Ковель пройшов турнір з волейболу серед юнаків

команда ЧДЮСШ № 1 посіла ІІ місце.

Турнір з футзалу серед юнаків 2008-2009 р.н. "Здорове місто" 02.03.2019

ІІІ місце команда юнаків 2008 р.н.

5 місце команда юнаків  2009 р.н. 

Турнір з футзалу серед юнаків 2010 р.н. 01.03.2019 ОЛК "Ровесник"

4 місце -команда ЧДЮСШ № 1

Міжнародні змагання серед юнаків 2008-2009р.н. 23-24.02.2019 року м.Хелм Польша

І місце -команда ЧДЮСШ № 1

Турнір з баскетболу серед дівчат  2003 р.н. присвячеий до Дня виведення військ з Афганістану 02.03.2019 м.Соснівка

І місце команда 2007р.н. ЧДЮСШ № 1

Відкритий Чемпіонат міста Червонограда з гімнастики спортивної серед юнацьких розрядів 27-28.02.2019 м.Червоноград

І місце -дмуховський Данило  2011р.н.- І юн.р-д

І місце-Пащук Максим 2012 р.н.- ІІІ юн.р-д

І місце _Біловус Анастасія 2011 р.н. - І юн.р-д

І місце -Дубецька Дарія 2012 р.н. - І юн.р-д

І місце -Шиндюк Евеліна - ІІ юн.р.-д

Іі місце - Смаль Стоцький Данило 2011 р.н - ІІ юн.р.-д

ІІ місце -Васько МАтвій 2012 р.н - ІІІ юнр-д

ІІ місце -Височанський Артем 2013 р.н - ІІІ юн. р-д

ІІ місце - Карпів Ана стасія 2011 р.н - І юн.р-д

ІІ місце - Біловус Тет яна 2012 р.н. - ІІ юн р-д

ІІ місце - Созонюк Меліса 2014 р.н. - ІІІ юн р-д

ІІІ місце - Соловко Захар 2010 р.н. - І юн. р-д

ІІІ місце - Ромньков Родіон 2012 р.н. - ІІІ юн р-д

ІІІ місце - Бельган Вероніка - 2012 р.н. - ІІ юн р-д 

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Юнацький турнір з легкої атлетики памяті Я.Тягнибока 26.02.2019 м.Львів

І місце - Лістунова аліна - стрибок у довжину

І місце - Барицький ОЛександр - стрибок у довжину

І місце - Шабля Анстасія- стрибок у довжину

І місце - Данча Софія -біг 800 м

ІІ місце- Кундик Р. - стрибок у довжину

ІІ місце - Остапів Тетяна - стрибок у довжину

Волейбол

ОБлас ні змагання з волейболду снред дівчат 2002-2003р.н. 21-23.02.2019  м.Н.Розділ

ІІ місце -команда ЧДЮСШ № 1

Обласні змагання з баскетболу серед дівчат 2003-2004 р.н. 20-22.02.2019 м.Сокаль

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

Обласні змагання з гімнастики спортивної  4-15.02.2019 м.Львів

І місце - Дмуховсьуий Данило ІІІ р-д

ІІ місце -Войнович Андрій - ІІІ р-д

ІІІ місце -Лещишин Яна - К МС

Турнір з волейболу серед дівчат 2006-2007р.н. 06.02.2019 м.Ковель

ІІ місце - команда ЧДЮСШ № 1

Змагання з гімнастики спортивної серед дівчат Кубок ПС "Будівельник" 09.02.2019 м.ЛЬвів

ІІ місце -Лемега МАрія  ІІ розряд

ІІІ місце - Шерстюк Домініка -ІІ розряд

ІІІ місце - Ленц Яна - ІІІ розряд

Змагання з загальної фізичної підготовки серед учнів ДЮСШ 2006-2007 р.н. і молодші - легка атлетика 09.02.2019

м.Сокаль

І місце Гончар Анастасія -стрибок у довжину, біг 3 кола

І місце Краковецька Анна - біг 20 м

І місце Краковецький Максим - стрибок у довжину

І місце- Славич Владислав - біг 20м, біг 3 кола

І місце - БенюкДанило - стрибок у довжину, 2 кола

І місце - Степована Анна - біг 2 кола

І місце - естафета 4х2 кола (Гончар А., Краковецька А., Шабля Х, Степована А.)

І місце - естафета ( Бенюк Д,, Хіраш В.,Краковецький М., Славич В.)

ІІ місце - Хіраш Влади слав - біг 20м, біг 3 кола
ІІ місце - Славич Владислав -стрибок у довжину

ІІ місце - Бенюк Данило - біг 20м

ІІ місце -  Степ вана  Анна - стрбок у довжину

ІІ місце - Марусіна Ліза - біг 20м

ІІІ місце - Остапів Андріана - біг 20м, стрибок у довжину

ІІІ місце - Марусіна Ліза- стрибок у довжину

ІІІ місце - естафета ( Марусіна Л., Остапів А., Салоха В., Капітанчук В.)

 

Календарні ігри чемпіонату Львівщини з футзалу 02.02.2019р. м.Львів

юнаки 2007р.н. ЧДЮСШ № 1 - "Покрова" Львів  рахунок  9 : 2

юнаки 2007р.н. ЧДЮСШ № 1 ФК "Солонка" рахунок  10 : 2

юнаки 2008р.н. ЧДЮСШ № 1 "Покрова" Львів  рахунок  3 : 0

юнаки 2008р.н. ЧДЮСШ № 1 ФК "Солонка" Львів рахунок  6 : 3

Турнір з легкої атлетики на призи випускників Нововолинської ДЮСШ 02.02.2019р. м.Нововолинськ

Переможці та призери: Гончар Анастасія, Хіраш Владислав, Краковецька Анна, Бурич Олександр, Коцечко Юліана, Бенюк Данило

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002р.н. і молодші 27 - 31.01.2019р. м.Суми

Лістунова Аліна - стрибок  у довжину - 6 місце, потрійний стрибок - 9 місце

Каледарні ігри чемпіонату Львівщини з футзалу 26-27.02.2019р. м.Львів

юнаки 2009р.н. ЧДЮСШ № 1 - "Лідер" Червоноград рахунок 0 : 7

юнаки 2008р.н. ЧДЮСШ № 1 - "Динамо" Львів  рахунок  1 : 1

юнаки 2008р.н.  ЧДЮСШ № 1 - ФК Львів  рахунок  1 : 2

Турнір з волейболу серед юнаків та дівчат "Кубок І.І.Кубая" 25.01.2019р. с.Бишів Радехівський р-н

1 місце - команда дівчат ЧДЮСШ № 1

Чемпіонат області з волейболу серед юнаків 24-25.01.2019р. м.Сокаль

Команда ЧДЮСШ № 1 - 4 місце

Чемпіонат області з легкої атлетики серед юнірів, юнаків в приміщенні 22-23.01.2019р.

Юніори - 1 місце - Шабля Анастасія стрибок у довжину та потрійний стрибок

               2 місце - Кундик Руслан стрибок в довжину та пготрійний стрибок

Юнаки 1 місце Лістунова Аліна - стрибок у довжину - 5.37м, потрійний стрибок - 11.30м

           2 місце - Остапів Тетяна - потрійний  стрибок 10.70м, Дякович Володимир - потрійний стрибок 11.65м, Карпяк Вікторія - штовхання ядра - 9.69м

           3 місце Заманягре Юлія - стрибок у довжину - 5.01м, Дякович Володимир - стрибок у довжину - 5.65м, Танчин Олеся потрійний стрибок - 9.60м 

Міжнародні змагання з футзалу серед юнаків 2006-2007р.н. 19.01.2019р. м.Хелм республіка Польща

3 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих 15-16.01.2019 року м.Львів

Стрибоу у довжину

І місце - Хамула Вікторія - 5м83 см.

2 місце -Лістунова Аліна -5м46 см

3 місце -Шабля Анастасія - 5м33см

Потрійний стрибок

1 місце -Шабля Анастасія - 12.21см

2 місце - Лістунова Аліна -11.60см.

2 місце - Танчин Олеся - -9.81см.

Біг 60 м

3 місце - Хамула Вікторія - 8.0м