Червоноградська дитячо-юнацька спортивна школа № 1

 

Новини

 

Турнір з волейболу серед дівчат 29-30.10.2019р. м.Ковель

4 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Дитячий футбольний турнір " Осінній Кубок Федерації" 28.10.-01.11.2019р.  м.Львів

І місце - команда ЧДЮСШ № 1  2008р.н.

Чепіонат області з гімнастики спортивної 24-25.10.2019р. м.Львів

І місце - Дмуховський Данило ІІІ р-д

І місце - Созонік Олександр - 2010р.н. - І юн р-д

І місце - Сірко Данило - 2011р.н. - І юн р-д

І місце - Коваль Назар - 2012р.н - І юн р-д

ІІ місце - Лиситчук Віталій - І юн р-д

ІІІ місце - Войтович Андрій - ІІІ р-д

Чемпіонат Івано-Франківської області з гімнастики спортивної 17-18.10.2019р. м.Івано-Франківськ

І місце - Дмуховський Данило ІІІ р-д

Турнір з футболу серед юнаків 2007-2008р.н., присвячений до Дня Захисника України 14.10.2019р. м.Мостиська

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

Традиційний легкоатлетичний турнір памяті Ю.Ганіткевича 12.10.2019р. м.Сокаль

І місце - Барицький Олександр - стрибок у довжину, біг 60м

І місце - Славич Владислав - біг 150м

І місце - естафета юнаки ( Барицький Олександр, Галабурда Роман, Стасюк Андрій, Андрущак Яків)

ІІ місце- Галабурда Роман - стрибок у довжину

ІІ місце - Краковецька Анна - стрибок у довжину

ІІ місце - Панасюк Матвій - біг 600м

ІІ місце - Бенюк Данило - біг 150м

ІІ місце - естафета дівчата ( Клячківська Лілія, Краковецька Анна, Тесленко Марія, Карпяк Вікторія)

ІІІ місце - Клячківська Лілія - біг 60м

ІІІ місце - Галабурда Роман - біг 60м

ІІІ місце - Остапів Анастасія - біг 150м

ХІ Всеукраїнський турнір з футзалу серед юнаків 2008-2009р.н. Кубок "Граф" 11.10.2019р. м.Червоноград

І - місце - команда ЧДЮСШ № 1

Змагання з футболу  серед юнаків 2007-2008р.н. "Кубок Прибужжя"  27-28.09.2019р. м.Сокаль

ІІ місце - команда ЧДЮСШ № 1

Чемпіонат області з баскетболу серед юнаків 2005-2006р.н. 26.09.2019р. м.Львів

4 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Змагання з легкоатлетичних стрибків пам"яті О.Семираза. 20-21.09.2019р. м.Тернопіль

І місце - Лістунова Аліна - потрійний стрибок

І місце - Барицький Олександр - стрибок у довжину

І місце - Гончар Анастасія - потрійний стрибок, стрибок у довжину

І місце - Степована Анна - потрійний стрибок

І місце - Хамула Вікторія - стрибок у довжину

І місце - Середюк Тетяна - стрибок у довжинуї

ІІ місце - Шабля Анастасія - стрибок у довжину

ІІ місце - Лістунова Аліна - стрибок у довжину

ІІ місце - Танчин Олеся - потрійний стрибок

ІІ місце - Тесленко Марія - потрійний стрибок

ІІ місце - Краковецька Анна - потріний стрибок

ІІ місце - Клячківська Лілія - стрибок у довжину

ІІ місце - Бенюк Данило - потрійний стрибок, стрибок у довжину

ІІ місце - Макара Денис - потрійний стрибок

ІІІ місце - Заманягре Юлія - стрибок у довжину

ІІІ місце - Салоха Вікторія - стрибок у довжину

ІІІ місце - Краковецька Анна - стрибок у довжину

Всеукраїнський турнір з волейболу серед юнаків, присвячений  Дню міста. 20-21.09.2019р. м.Броди

4 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Міжнародний турнір з футболу "Benfica cup  " 19-23.09.2019р. м.Київ

І місце - команда юнаків 2007-2008р.н.  ЧДЮСШ № 1

Обласні змагання з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ 2002-2003р.н., 2004-2005р.н. 17.09.2019р. м.Львів

І місце - Лістунова Аліна - стрибок у довжину, потрійний стрибок

І місце - Дякович Володимир - стрибок у довжину

І місце - Барицький Олександр - стрибок у довжину, біг 100м

ІІ місце - Середюк Тетяна - стрибок у довжину, біг 100м

ІІ місце - Остапів Тетяна - потрійний стрибок

ІІ місце - Тесленко Марія - потрійний стрибок

ІІІ місце - Танчин Олеся - потрійний стрибок

ІІІ місце - Дякович Володимир - потрійний стрибок

Щорічний відкритий турнір з футболу "кубок Букрвель - 2019" серед юнаків 2008р.н. 11-14.06.2019р. Буковель

І місце - команда юнаків ЧДЮСШ № 1

Кубок СК "Victory" з гімнастики спортивної 25-26.05.2019р. м.Львів

ІІІ місце - Степована Христина - Іюн р-д

Відкритий чемпіонат КДЮСШ № 2 з гімнастики спортивної, присвячений до Дня Матері. 24-25.05.2019р. м.Тернопіль

ІІ місце - Мацюк Анжела - ІІ р-д

Обласні змагання з гімнастики спортивної 21-22.05.2019р. м.Стрий

І місце- Пащук Максим - ІІ юн р-д

І місце - Дмуховський Данило - ІІІ р-д

І місце - Коваль Назар - ІІ юн р-д

І місце - Глущак Каріна - ІІІ р-д

І місце - Степована Христина - І юн р-д

ІІ місце- Євтушенко Аріна - ІІІ р-д

ІІ місце - Дубецька Дарія - І юн р-д

ІІ місце - Хім"як Діана - І р-д

ІІ місце - Смеречанська Яна - ІІ р-д

ІІІ місце - Созонік Олександр - І юн р-д

ІІІ місце - Соловко Захар - ІІІ р-д

ІІІ місце - Лиситчук Віталій - І юн р-д

ІІІ місце - Войтович Андрій - ІІ р-д

ІІІ місце - Ігнатенко Наталія - ІІІ р-д

ІІІ місце - Гречушнікова Уляна - І юн р-д

ІІІ місце - Антонюк Христина - ІІІ р-д

Обласні змагання з легкої атлетики серед дітей 2002-2003р.н., 2004р.н. і молодші. 21-22.05.2019р. м.Львів

І місце- Лістунова Аліна - стрибок у довжину, потрійний стрибок

І місце - Барицький Олександр - потрійний стрибок, стрибок у довжину

І місцее - Карпяк Вікторія - штовхання ядра

І місце - естафета дівчата (Лістунова Аліна, Заманягре Юлія, Середюк Тетяна, Остапів Тетяна)

ІІ місце - Карпяк Вікторія - метання спису

ІІ місце- Заманягре Юлія - стрибок у довжину

ІІ місце - Остапів Тетяна - біг 100м

ІІ місце - Дякович Володимир - потрійний стрибок

ІІ місце - естафета юнаки (Дякович Володимир, Барицький Олександр, Галабурда Роман, Андрущак Яків)

ІІІ місце - Дякович Володимир - стрибок у довжину

ІІІ місце- Галабурда Роман - стрибок у довжину

Обласні змагання з волейболу серед юнаків 2005-2006р.н. 15.05.2019р. м.Стрий

5 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Міжнародні змагання  з легкої атлетики "Кубок Дружби" 09-11.05.2019р. м.Ужгород

І місце- Лістунова Аліна - потрійний стрибок

І місце - Барицький Олександр - стрибок у довжину

ІІ місце- Лістунова Аліна - стрибок у довжину

ІІІ місце- Заманягре Юлія - стрибок у довжину

ІІІ місце - Танчин Олеся - потрійний стрибок

ІІІ місце - Кундик Руслан - потрійний стрибок

Відкритий Кубок м.Львова з футзалу серед юнаків 02-05.05.2019р. м.Львів

І місце - команда юнаків 2007 -2008р.н.ЧДЮСШ № 1

Традиційні змагання з легкої атлетики на приз "Гуцульщина" 02-05.05.2019 м.Коломия

І місце - Андрущак Яків 2005р.н. - біг 60м з/б

І місце - естафета юнаки ( Андрущак Яків, Хіраш Владислав, Краковецький Максим, Славич Владислав)

ІІІ місце - Тесленко Марія 2005р.н. - стрибок в довжину

ІІІ місце - Хіраш Владилав 2006р.н.  - стрибок в довжину

ІІІ місце - Бурич Олександр 2006р.н. - потрійний стрибок

Чемпіонат Львівської області з гімнастики спортивної "Олімпійські надії" 19-20.04.2019р. м.Львів

І місце - Дмуховський Данило ІІІ розряд

І місце - Височанська Марта І розряд

ІІ місце - Лемега Марія І розряд

ІІІ місце - Шерстюк Домініка І розряд

ІІІ місце - Ганейчук Аміна - КМС

ІІІ місце - Васильченко Захар  ІІІ розряд

Дитячо-юнацький футбольний турнір "Моршинська весна" 12-14.04.2019р. м.Моршин

6 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Чемпіонат України з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат до 19 років  11-14.04.2019р. м.Івано-Франківськ

5 міце - Наконечна Анастасія - Олійник Лілія

Фестиваль  дитячо-юнацького футболу  серед юнаків 2010-2012р.н. 06.04.2019р. м.Винники

6 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Всеукраїнський турнір з волейболу  серед юнаків 2007-2008р.н. 05-06.04.2019р. м.Броди

5 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Турнір з баскетболу серед дівчат 2007р.н. і молодші 04.04.2019р. м.Соснівка

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

Відкритий чемпіонат Тернопільської області з гімнастики спортивної "Кубок МСУМК Інги Шкарупи"

28-29.03.2019р. м.Тернопіль

5 місце - Попушой Катерина І сп розряд

Турнір з футзалу серед юнаків 2007р.н."Здорове місто" 16.03.2019 

Команда ЧДЮСШ № 1 посіла перше місце

Обласні змагасння з волейбоу серед дівчат 2003-2004р.н 14-16.03.20-19 м.Н.Розділ

Команда ЧДЮСШ № 1 посіла ІІІ місце

Міжнародні змагання з футзалу серед югнаків 2006р.н., 2007р.н. 09.03.2019 р. м.Ленчна (Польша)

І місце - команда юнаків 2007р.н.

ІІ місце -команда юнаків 2006р.н.

Міжобласний турнір з легкої атлетики, присвячений Шевченківським Дням 07.-08.03.2019 м.Червоноград 

І місце - Недільський Сергій- біг 5 кіл

І місце- Краковецька Анна - біг 20м

І місце - Андрущак Яків - біг 20м з/б, біг 20м

І місце Славич Влад- біг 20м

І місце - Степована Анна - біг 20м

І місце - естафета юнаки

ІІ місце - Марусин  Ліза-біг 20м

ІІ місце -Недільський Сергій- стрибок у висоту

ІІ місце -Славич Влад - біг 10 кіл

ІІ місце -Скобяк Віктор- біг 10 кіл

ІІ місце - Бенюк Данило- стрибок у довжину

ІІ місце - Кундик Юліана- стрибок у висоту, біг 20м з/б

ІІ місце - Хіраш владислав -біг 20м з/б

ІІ місце -естафета  дівчата

ІІІ місце - гончар Анастасія - біг 5 кіл

ІІІ місце - Салоха Юлія - біг 10кіл

ІІІ місце - Скобяк Віктор - біг 5 кіл

ІІІ місце -Куценко Юліан - біг 10 кіл

ІІІ місце - Остапів Андріанна- стрибок у довжину

ІІІ місце- Хіраш Влаислав- стрибок у висоту

ІІІ місце - Краковецька Анна -сторибок у висоту

06.03.2019 в м.Ковель пройшов турнір з волейболу серед юнаків

команда ЧДЮСШ № 1 посіла ІІ місце.

Турнір з футзалу серед юнаків 2008-2009 р.н. "Здорове місто" 02.03.2019

ІІІ місце команда юнаків 2008 р.н.

5 місце команда юнаків  2009 р.н. 

Турнір з футзалу серед юнаків 2010 р.н. 01.03.2019 ОЛК "Ровесник"

4 місце -команда ЧДЮСШ № 1

Міжнародні змагання серед юнаків 2008-2009р.н. 23-24.02.2019 року м.Хелм Польша

І місце -команда ЧДЮСШ № 1

Турнір з баскетболу серед дівчат  2003 р.н. присвячеий до Дня виведення військ з Афганістану 02.03.2019 м.Соснівка

І місце команда 2007р.н. ЧДЮСШ № 1

Відкритий Чемпіонат міста Червонограда з гімнастики спортивної серед юнацьких розрядів 27-28.02.2019 м.Червоноград

І місце -дмуховський Данило  2011р.н.- І юн.р-д

І місце-Пащук Максим 2012 р.н.- ІІІ юн.р-д

І місце _Біловус Анастасія 2011 р.н. - І юн.р-д

І місце -Дубецька Дарія 2012 р.н. - І юн.р-д

І місце -Шиндюк Евеліна - ІІ юн.р.-д

Іі місце - Смаль Стоцький Данило 2011 р.н - ІІ юн.р.-д

ІІ місце -Васько МАтвій 2012 р.н - ІІІ юнр-д

ІІ місце -Височанський Артем 2013 р.н - ІІІ юн. р-д

ІІ місце - Карпів Ана стасія 2011 р.н - І юн.р-д

ІІ місце - Біловус Тет яна 2012 р.н. - ІІ юн р-д

ІІ місце - Созонюк Меліса 2014 р.н. - ІІІ юн р-д

ІІІ місце - Соловко Захар 2010 р.н. - І юн. р-д

ІІІ місце - Ромньков Родіон 2012 р.н. - ІІІ юн р-д

ІІІ місце - Бельган Вероніка - 2012 р.н. - ІІ юн р-д 

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Юнацький турнір з легкої атлетики памяті Я.Тягнибока 26.02.2019 м.Львів

І місце - Лістунова аліна - стрибок у довжину

І місце - Барицький ОЛександр - стрибок у довжину

І місце - Шабля Анстасія- стрибок у довжину

І місце - Данча Софія -біг 800 м

ІІ місце- Кундик Р. - стрибок у довжину

ІІ місце - Остапів Тетяна - стрибок у довжину

Волейбол

ОБлас ні змагання з волейболду снред дівчат 2002-2003р.н. 21-23.02.2019  м.Н.Розділ

ІІ місце -команда ЧДЮСШ № 1

Обласні змагання з баскетболу серед дівчат 2003-2004 р.н. 20-22.02.2019 м.Сокаль

І місце - команда ЧДЮСШ № 1

Обласні змагання з гімнастики спортивної  4-15.02.2019 м.Львів

І місце - Дмуховсьуий Данило ІІІ р-д

ІІ місце -Войнович Андрій - ІІІ р-д

ІІІ місце -Лещишин Яна - К МС

Турнір з волейболу серед дівчат 2006-2007р.н. 06.02.2019 м.Ковель

ІІ місце - команда ЧДЮСШ № 1

Змагання з гімнастики спортивної серед дівчат Кубок ПС "Будівельник" 09.02.2019 м.ЛЬвів

ІІ місце -Лемега МАрія  ІІ розряд

ІІІ місце - Шерстюк Домініка -ІІ розряд

ІІІ місце - Ленц Яна - ІІІ розряд

Змагання з загальної фізичної підготовки серед учнів ДЮСШ 2006-2007 р.н. і молодші - легка атлетика 09.02.2019

м.Сокаль

І місце Гончар Анастасія -стрибок у довжину, біг 3 кола

І місце Краковецька Анна - біг 20 м

І місце Краковецький Максим - стрибок у довжину

І місце- Славич Владислав - біг 20м, біг 3 кола

І місце - БенюкДанило - стрибок у довжину, 2 кола

І місце - Степована Анна - біг 2 кола

І місце - естафета 4х2 кола (Гончар А., Краковецька А., Шабля Х, Степована А.)

І місце - естафета ( Бенюк Д,, Хіраш В.,Краковецький М., Славич В.)

ІІ місце - Хіраш Влади слав - біг 20м, біг 3 кола
ІІ місце - Славич Владислав -стрибок у довжину

ІІ місце - Бенюк Данило - біг 20м

ІІ місце -  Степ вана  Анна - стрбок у довжину

ІІ місце - Марусіна Ліза - біг 20м

ІІІ місце - Остапів Андріана - біг 20м, стрибок у довжину

ІІІ місце - Марусіна Ліза- стрибок у довжину

ІІІ місце - естафета ( Марусіна Л., Остапів А., Салоха В., Капітанчук В.)

 

Календарні ігри чемпіонату Львівщини з футзалу 02.02.2019р. м.Львів

юнаки 2007р.н. ЧДЮСШ № 1 - "Покрова" Львів  рахунок  9 : 2

юнаки 2007р.н. ЧДЮСШ № 1 ФК "Солонка" рахунок  10 : 2

юнаки 2008р.н. ЧДЮСШ № 1 "Покрова" Львів  рахунок  3 : 0

юнаки 2008р.н. ЧДЮСШ № 1 ФК "Солонка" Львів рахунок  6 : 3

Турнір з легкої атлетики на призи випускників Нововолинської ДЮСШ 02.02.2019р. м.Нововолинськ

Переможці та призери: Гончар Анастасія, Хіраш Владислав, Краковецька Анна, Бурич Олександр, Коцечко Юліана, Бенюк Данило

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002р.н. і молодші 27 - 31.01.2019р. м.Суми

Лістунова Аліна - стрибок  у довжину - 6 місце, потрійний стрибок - 9 місце

Каледарні ігри чемпіонату Львівщини з футзалу 26-27.02.2019р. м.Львів

юнаки 2009р.н. ЧДЮСШ № 1 - "Лідер" Червоноград рахунок 0 : 7

юнаки 2008р.н. ЧДЮСШ № 1 - "Динамо" Львів  рахунок  1 : 1

юнаки 2008р.н.  ЧДЮСШ № 1 - ФК Львів  рахунок  1 : 2

Турнір з волейболу серед юнаків та дівчат "Кубок І.І.Кубая" 25.01.2019р. с.Бишів Радехівський р-н

1 місце - команда дівчат ЧДЮСШ № 1

Чемпіонат області з волейболу серед юнаків 24-25.01.2019р. м.Сокаль

Команда ЧДЮСШ № 1 - 4 місце

Чемпіонат області з легкої атлетики серед юнірів, юнаків в приміщенні 22-23.01.2019р.

Юніори - 1 місце - Шабля Анастасія стрибок у довжину та потрійний стрибок

               2 місце - Кундик Руслан стрибок в довжину та пготрійний стрибок

Юнаки 1 місце Лістунова Аліна - стрибок у довжину - 5.37м, потрійний стрибок - 11.30м

           2 місце - Остапів Тетяна - потрійний  стрибок 10.70м, Дякович Володимир - потрійний стрибок 11.65м, Карпяк Вікторія - штовхання ядра - 9.69м

           3 місце Заманягре Юлія - стрибок у довжину - 5.01м, Дякович Володимир - стрибок у довжину - 5.65м, Танчин Олеся потрійний стрибок - 9.60м 

Міжнародні змагання з футзалу серед юнаків 2006-2007р.н. 19.01.2019р. м.Хелм республіка Польща

3 місце - команда ЧДЮСШ № 1

Чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих 15-16.01.2019 року м.Львів

Стрибоу у довжину

І місце - Хамула Вікторія - 5м83 см.

2 місце -Лістунова Аліна -5м46 см

3 місце -Шабля Анастасія - 5м33см

Потрійний стрибок

1 місце -Шабля Анастасія - 12.21см

2 місце - Лістунова Аліна -11.60см.

2 місце - Танчин Олеся - -9.81см.

Біг 60 м

3 місце - Хамула Вікторія - 8.0м

     19-20.12.2018р. в м. Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "College open"

Вітаємо переможців та призерів змагань - Лістунову Аліну, Остапів Тетяну, Заманягре Юлію, Барицького Олександра, Кундика Руслана,

 Семенець Володимирата їх тренера Хомяк О.В.

  05-06.12.2018р. в Червоноградській ДЮСШ №1 пройшли змагання з легкої атлетики присвячені Дню Святого Миколая "День стрибуна"

Найкращі результати показали: серед молодших вихованців - Настя Гончар, Бенюк Данило, Бурич Олександр, Хіраш Владислав.

серед старших вихованців найсильнішими стали - Лістунова Аліна серед дівчат та Коляда Микола серед юнаків.

Гімнастика спортивна

01.12.2018р. в м. Львові пройшли змагання з гімнастики спортивної серед дівчат "Кобок Львова"

І місце - Бабій Софія - ІІІ розряд

ІІ місце - Коробейнікова Віталіна - ІІІ розряд.

ІІІ місце - Буряк Дарія - І розряд

ІІІ місце - Мацюк Анжела - ІІІ розряд

Футзал

02.12.2018р. в м. Львові пройшли змагання з футзалу серед дітей 2009 р.н. "Кубок талантів"

Команда ЧДЮСШ №1 посіла 6 місце.

01.12.2018р.   пройшов відкритий чемпіонат Львова  з футзалу серед юнаків 2007р.н., 2008 р.н.

Команда 2007 р.н.: ЧДЮСШ №1 - Новий Розділ - 7-1 на користь ЧДЮСШ №1

                             ЧДЮСШ №1 - "Динамо" Львів - 8:0 на користь ЧДЮСШ №1

Команда 2008 р.н.: ЧДЮСШ №1 - "Галич" Львів - 2-0 на користь ЧДЮСШ №1

                              ЧДЮСШ №1 - ФК Львів - 2-3 на користь ФК Львів.

10.11.2018 р. в м. Львові пройшов дитячий турнір з футзалу серед юнаків 2006, 2008 р.н. "Кубок талантів"

Команда юнаків 2006 р.н. посіла ІІІ місце (тренери Степований М.В. та Сементух В.М.)

Волейбол

09-11.11.2018 р. в м. Івано-Франківську пройшов міжобласний турнір з волейболу серед дівчат 2002-2004 р.н.

Команда ЧДЮСШ №1 посіла І місце (тренер Шевчук Г.В.)

Гімнастика спортивна

08-09.11.2018 р. в м. Івано-Франківську пройшов турнір- меморіал з гімнастики спортивної, присвячений пам'яті В.Дяченко.

 І місце - Дмуховський Данило - І юнацький розряд (тренер Войтюк В.С.)

Легка атлетика

13.10.2018р. в м.Сокалі пройшов традиційний легкоатлетичний турнір пам"яті Ю.Ганіткевича.

І місце - Лістунова Аліна 2003р.н. - стрибок у довжину - 5.39м, біг 60м - 7.9с

І місце - Барицький Олександр 2004р.н. - стрибок у довжину - 6.04м

І місце Гончар анастасія - 2006р.н. - біг 150м - 24.0с

І місце - команда дівчат - естафета 4 х 100м 56.5с

ІІ місце - Остапів Тет яна 2003р.н. - біг 60м - 8.3с, стрибок у довжину - 4.85м, біг 300м - 46.0с.

ІІІ місце - Кващишин Сергій 2003р.н. - біг 1000м - 3.17.2с

ІІІ місце - команда юнаків - естафета 4 х 100м - 51.2с

Волейбол

18=19.10.2018 р. в м.Сокалі пройшди обласні змагання з волейболу серед юнаків 2005 р.н. і молодші.

Команда ЧДЮСШ №1 посіла 5 місце.

11-15.10.2018р. в м.Києві відбувся відкритий Кубок м.Києва з волейболу серед юнаків 2002р.н. і молодші.

Команда ЧДЮСШ № 1 посіла 6 місце.

Футзал

27-30.09.2018р. в м.Буковель пройшов Всеукраїнський дитячий турнір з футболу серед юнаків 2007-2008 р.н.

Команда ЧДЮСШ №1 посіла І місце.

Легка атлетика

21-22.09.2018р. в м.Тернополі пройшов Всеукраїнський турнір з легкоатлетичних стрибків пам'яті ЗТУ О.Семираза.

І місце - Середюк Тетяна 2002 р.н. - стрибки в довжину - 4.85 м., потрійний стрибок - 9.98 м.

І місце - Лістунова Аліна 2003 р.н. -стрибок в довжину - 5.08 м., потрійний стрибок - 10.96м.

І місце - Тесленко Марія 2005 р.н.- потрійний стрибок - 8.23 м.

І місце - Недільський Сергій 2005 р.н. - потрійний стрибок - 9.50 м.

І місце - Гончар Анастасія 2006 р.н. - стрибки в довжину - 3.75 м.

І місце - Бенюк Данило 2008 р.н. - стрибки в довжину - 3.59 м., потрійний стрибок - 7.83 м.

І місце - Степована Анна 2009 р.н. - потрійний стрибок - 7.15 м.

І місце - Шабля Анастасія 2000 р.н. -стрибки в довжину - 5.16 м., потрійний стрибок - 10.98 м.

ІІ місце - Семенець Володимир 2002 р.н. - потрійний стрибок - 10.98 м.

ІІ місце - Заманягре Юлія 2002 р.н. - стрибки в довжину - 4.76 м., потрійний стрибок - 9.95 м.

ІІ місце - Остапів Тетяна 2003 р.н. - потрійний стрибок - 9.74 м.

ІІ місе - Барицький Олександр 2004 р.н. - стриьки в довжину - 5.50 м.

ІІ місце - Тесленко Марія 2005 р.н.- стрибки в довжину - 3.69 м.

ІІ місце - Андрущак Яків 2005 р.н. - стрибки в довжину - 4.33 м.

ІІ місце - Гончар Анастасія 2006 р.н. - потрійний стрибок - 8.15 м.

ІІ місце - Квас Станіслав - потрійний стрибок - 7.76 м.

ІІІ місце - Танчин Олеся 2002 р.н. - стрибки в довжину 4.20 м., потрійний стрибок - 8.98 м.

ІІІ місце - Остапів Тетяна 2003 р.н. - стрибок у довжину  - 4.26 м.

ІІІ місце _ Барицький Олександр 2004 р.н. - потрійний стрибок - 10.98 м.

ІІІ місце - Андрущак Яків 2005 р.н. - стрибки в довжину - 4.33 м.

ІІ місце - Краковецька Анна 2006 р.н. - стрибки в довжину - 3.07 м., потрійний стрибок - 7.12 м.

ІІІ місце - Хіраш Владислав 2006 р.н. - потрійний стрибок - 7.95 м.

ІІІ місце - Квас Станіслав 2007 р.н. - стрибки в довжину - 3.61 м.

Гімнастика спортивна

20-21.09.2018р. в м.Львові пройшов Відкритий Кубок Львівської області з гімнастики спортивної.

ІІ місце - Хвалібота Максим - ІІІ розряд

ІІ місце - Дмуховський Данило - І юн. розряд

ФУТЗАЛ

10-13.08.2018р. в м.Дебрецен Угорщина відбулися міжнародня змагання серд юнаків: 2007р.н. - ІІ місце, 2008р.н. - ІІІ місце, 2009р.н. - ІІІ місце

ВОЛЕЙБОЛ  ПЛЯЖНИЙ

28.06 - 01.07.2018р. в м.Кривий Ріг відбуся чемпіонат України серед юнаків до 16 років, де Кондюх Остап та Гулюк Павло зайняли 9 місце

БАСКЕТБОЛ

 Турнір з баскетюболу серед дівчат 2004р.н.-памяті В.Г.Дриги 25.04.2018 м.Сокаль

 Команда ЧДЮСШ № 1 посіла І місце (тренер - Голеня А.О.)

 Міжобласний турнір з баскетболу серед дівчат 05.05.2018 м.Самбір

 Команда ЧДЮСШ № 1 посіла І місце ( тренер Голеня А.О.)

 Міжнародний турнір з баскетболу до Дня захисту дітей 30.05-01.06.2018

 І-ше місце команда ЧДЮСШ № 1

ВОЛЕЙБОЛ

Міжобласний турнір з волейболу серед дівчат 27-28.04.2018 м.Ковель

ІІІ-місце команда ЧДЮСШ № 1 (тренер Шевчук Г.В.)

Міжобласний турнір з волейболу серед дівчат 2004 р.н. і молодші, присвячений памяті і примирення 10-12.05.2018 м.Луцьк

5-місце команда ЧДЮСШ № 1 (тренер - Шевчук Г.В.)

Обласні змагання з волейболу серед юнаків 2004р.н. 17-18.05.2018 м.Жидачів

ІІІ-місце команда ЧДЮСШ № 1 (тренер - Шевчук Г.В.)

Легка атлетика

06-08.06 2018р в м. Харкові пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003р.н. і молодші.

    Вихованка ЧДЮСШ №1 Лістунова Аліна посіла І місце в стрибках у довжину

     і ІІІ місце в потрійному стрибку (тренер Хомяк О.В.)

 

Першість області з легкої атлетики серед дітей 2005-2006 р.н. 12.05.2018 м.Стрий

І-ше місце Андрущак Яків-стрибок у довжину 4.76м,Тесленко Марія-стрибок у висоту 115см

ІІІ-місце Недільський Сергій-стрибок у довжину -4.59м,нестафета юнаки (тренер Хомяк О.В.)

Першість області з легкої атлетики 15-16.05.2018 м.ЛЬвів

І-ше місце Кундик Руслан-потрійний стрибок 12.35м, ДАнча Софія біг 800м, Заманягре Юлія-стрибок у довжину 5.08м, Середюк ТЕтяна-

потрійний стрибок 10.85м,Лістунова Аліна-потрійний стрибок 11.36м,Барицький Олександр стрибок у довжину-5.50м,Карпяк вікторія-метання

списа-21.5м

ІІ-ге місце КУндик Руслан-стрибок у висоту-175см.,Данча Софія- біг 400м-400м,Семенець Володимир -потрійний стрибок 11.35м,

Лістунова Аліна-стрибок у довжину -5.04м, Барицький ОЛександр-метання списа -28.10м

ІІІ-місце-Гера Наталя-стрибок у висоту 145 см., Середюк Тетяна-стрибок у довжину 4.67м,Семенець Володимир-стрибоу у висоту-170см.,

Остапів Тетяна-стрибоу у довжину 4.75м., потрійний стрибок - 10.76м.

Командний Чемпіонат УКраїни з легкої атлетики серед юніорів 02-03.062018 м.Луцьк

4 місце Шабля Анастасія -стрибок у довжину

19-21.04.2018 р. в м. Рівне пройшли Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Кубок Рівного"

ІІ місце - Кундик Руслан - стрибки у висоту - 175 см.

ІІІ місце - Семенець Володимир - стрибки у висоту - 165 см.

  17-19.04.2018р. в м. Одесі відбулась Гімназіада України.

І місце - Лістунова Аліна - потрійний стрибок - 11.68 м. (тренер Хомяк О.В.)

Баскетбол

16-18.04.2018 р. в м. Соколі пройшли обласні змагання з баскетболу серед дівчат 2003 - 2004 р.н.

Команда ЧДЮСШ №1 посіла І місце (тренер Голеня А.О.)

Волейбол

 12-14.04.2018 р. в м. Червоноград пройшли обласні змагання з волейболу серед дівчат 2003-2004 р.н.

Команда ЧДЮСШ №1 посіла 4 місце ( тренер Шевчук Г.В.)

Гімнастика спортивна

Обласні змагання з гімнастики спортивної 11.05.2018 м.Стрий

І-мсце Прокопенко Тетяна-мс.,Лемега МАрія-ІІ р-д, Бабій софія -ІІІ р-д,Хвалібота Максим ІІІ р-д, Ріпак Андрій -І юн.р-д,

Дмуховський Дани ло- ІІ юн.р-д,Ленц Яна І юн.р-д.

ІІ місце Ацюк Анжела -ІІІ р-д, ВАсильченко Захар-І юн.р-дКУрижко Тетяна -І.н.р-д

ІІІ місце Шерстюк Домініка ІІ р-д,Соловко Захар -І юн.р-д, Войтович Андрій І юн р-д

Відкритий чемпіонат  Тернопільської області з гімнастики спортивної" Кубок МСУМК Інги шкарупи" 17-18.05.2018 м.Тернопіль

5 місце -Підлипна Софія -мс.

Відкритий Кубок м.ЛЬвова з гімнастики спортивної присвячений памяті В.І.Чукаріна 16-17.05.2018 м.ЛЬвів

4 місце- Войтович Андрій І юн.р-д

19-20.04.2018 р. в м. Червонограді пройшли обласні змагання з гімнастики спортивної.

І місце - Хвалібота Максим - ІІІ розряд; Ріпак Андрій - І юн. розряд (2009 р.н.); Дмуховський Данило - І юн. розряд (2010-2011 р.н.);

             Прокопенко Тетяна - мс; Лисак Яна - кмс; Лищишин Яна - кмс; Височанська Марта - І розряд; 

              Лемега Марія - ІІ розряд; Бабій Софія - ІІІ розряд.

ІІ місце - Васильченко Захар - І юн. розряд (2009 р.н.); Соловко Захар - І юн. розряд (2010 - 2011 р.н.); 

              Підлипна Софія - мс; Попушой Катерина - І розряд; Вацяк Анастасія - ІІ розряд; Коробейнікова Віталіна - ІІІ розряд.

ІІІ місце - Войтович Андрій - І юн. розряд (2009 р.н.); Радецька Олександра - мс; Ганейчук Аміна - кмс:Корнова юлія - І розряд;

               Шерстюк Домініка - ІІ розряд; Мацюк Анжела - ІІІ розряд.

12-13.04.2018 р. в м. Львові пройшов чемпіонат області з гімнастики спортивної.

ІІ місце - Хвалібота Максим - ІІІ розряд

ІІІ місце - Коваль Володимир - кмс; Лемега Марія - ІІ розряд.

Легка атлетика

31.03.2018р в м.Сокалі пройшли змагання з ЗФП на відділенні легкої атлетики серед дітей 2005-2006р.н., 2007 р.н. і молодші.

І місце - Андрущак Яків -(біг 20м.-3,3с., біг 3 кола - 32.5 с.)

І місце - Бенюк Данило - (біг 20 м.-3.7с., стрибок у довжину з місця - 1.77м.)

І місце - Шах Віра - (стрибок у довжину з місця -1.61м.)

ІІ місце - Недільський Сергій - (біг 20 м.- 3.4с., біг 3 коло - 35.6 с.)

ІІ місце - Андрущак Яків стрибок в довжину з місця - 2.00м.

ІІІ місце - Мурин Павло - біг 3 кола - 33.9с.

ІІІ місце - Недільський Сергій - стрибок у жовжину - 1.92м.

ІІІ місце - Бенюк Данило - біг 2 коло - 24.8с.

ІІІ місце- Тесленко Марія - біг 20м.- 3.7с., стрибок у довжину з місця - 1.90м.

ІІІ місце - Гончар Анастасія - біг 20м.- 3.6 с., біг 3 кола - 34.9 с.

Волейбол

 29-31.03.2018 р. в м.Червонограді пройшли обласні змагання з волейболу серед юнаків 2003-2004 р.н.

Команда ЧДЮСШ №1 посіла ІІІ місце.

 24-25.03.2018р. в м. Києві пройшов Всеукраїнський волейбольний турнір ім.Терещука.

Команда ЧДЮСШ №1 посіла ІІ місце. Кращим гравцем турніру визнано гравця нашої команди Кондюха Остапа (тренер Шевчук Г.В.)

Баскетбол

19-20.03.2018р. в м.Львові пройшли обласні змагання з баскетболу серед дівчат 2002-2003 р.н.

Команда ЧДЮСШ №1 посіла І місце (тренер Голення А.О.)

Гімнастика спортивна

10.03.2018 р. в м. Львові відбувся чемпіонат Львівської області з гімнастики спортивної.

5 місце - Лемеша Марія - ІІ розряд.

6 місце - Прокопенко Тетяна - МС.

6 місце - Лисак яна - КМС.

02-03.03.2018 р. в м. Львові пройшов відритий турнір з гімнастики спортивної "Галицька весна"

І місце - Дмуховський Данило -  юн. розряд. 

ФУТЗАЛ  

  Впродовж чотирьо днів з 26 по 29 березня 2018р. в м. Івано-Франківськ пройшла фінальна частина чемпіонату України з футзалу

серед юнаків 2003  р.н. За головний трофей боротимуться 8 команд зі всіх куточків країни, поділених згідно жеребкування на дві групи.

Група А: ФСК "Іллічівець" м.Чорноморськ (Одеська область) , 

              "Темп -ЗАЕС-Продексім" м. Енергодар (Запоріжська область)

               Рочин ДЮСШ №1 м.Червоноград (Львівської області)

                "Таврія - Атомник" м.Васильківка (Запоріжська область)

Група Б:   МФК "Вінниця" м. Вінниця

                Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ

                 ДЮСШ "Волна" - "Ехо" м. Харків

                ДЮСШ м. Роздільна (Одеська область)

Команда Рочин ДЮСШ №1 грала за ІІІ місце з командою ДЮСШ м. Роздільна. Основний час переможця не виявив 4:4, в серії пенальті 

4:3 на користь ДЮСШ м.Роздільна. Вітаємо команду юнаків 2003-2004 р.н. та їх тренерів Степованого М.В. та Сементуха В.М. за 

зайняте 4 місце.

 

 

05-08.03.2018р. в м.Харків пройшов фінал чемпіонату України з футзалу серед юнаків 2007-2008р.н.

 учасники: "КДЮСШ №7 - ЦПТО №3"-м.Харків,  ФСК "Іллічівець"м.Чорноморск (Одеська область), 

ДЮСШ "Лідер" м.Кобеляки (Полтавська область),  "Явір-Олімп" м.Сміла (Черкаська область), 

ДФК "Білгород-Сіті"с.Білогородка (Київська область), "Рочин - ДЮСШ №1"м.Червоноград (Львівська область),

СДЮШОР №2 м.Кропивницький, ФК "Фенікс" - "Атлет"м.Житомир.

Календар ігор         Група А                                                                    Група Б

 5 березня  СДЮШОР №2 - ДЮСШ "Лідер" - 8:5                            "КДЮСШ №7-ЦПТО №3" - ФК "Фенікс"- "Атлет"- 2:0  

                  "Явір -Олімп" - Рочин -ЧДЮСШ№1 - 5:3                       ДФК "Білгород-Сіті" - ФКС "Ілічівець" - 5:2

6 березня  Рочин-ЧДЮСШ №1- СДЮШОР №2 - 5:3                        ФК "Фенікс" - "Атлет" - ДФК "Білгород - Сіті" - 5:2

                 ДЮСШ "Лідер" - "Явір - Олімп" - 2:6                              ФСК "Іллічівець" - "КДЮСШ №7 -ЦПТО 3"- 1:1 (с.п. 0:2)

7 березня    СДЮШОР №2 - "Явір - Олімп" - 2:3                              ДФК "Білгород -Сіті" - "КДЮСШ №7-ЦПТО №3"-1:4

            Рочин - ЧДЮСШ №1 - ДЮСШ "Лідер" - 4:4 (с. п. 1:3)        ФК "Фенікс"-"Атлет" -ФКС "Іллічівець" - 1:2

матчі за 5-8 місце: перший півфінал (3 місце групи А - 4 місце групи Б), другий півфінал (4 місце групи А - 3 місце групи Б)

матчі за 1-4 місце: перший півфінал (І місце групи А - ІІ місце групи Б), другий півфінал (ІІ місце групи А-І місце групи Б)

8 березня:  матч за 7-8місце ДФК "Білгород-Сіті" - ДЮСШ "Лідер", матч за 5-6 місце СДЮШОР №2-ФК "Фенікс" - "Атлет

матч за 3-4 місце Рочин-ЧДЮСШ №1 - ФСК "Ілічівець", фінал"ЯВІР-Олімп" - "КДЮСШ №7-ЦПТО №3".

Вітаємо команду Рочин - ЧДЮСШ№1 з зайнятим ІІІ місцем в чемпіонаті України з футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н.

та їх тренерів Сементуха В.М. та Степованого М.В.

 

Легка атлетика

09-10.03.2018р. в м.Червонограді пройшов міжобласний турнір з легкої атлетики, присвячений Шевченківським дням.

І місце - Барицький Олександр - біг 20 м.

І місце - Гончар Анастасія - біг 20 м., стрибок у довжину.

І місце -естафета юнаки.

ІІ місце - Галабурда Роман - біг 20 м.

ІІ місце - Карпяк Вікторія - біг 20 м з/б.

ІІ місце - Андрущак Яків - біг 20 м з/б.

ІІІ місце -Краковецький Максим - біг 20 м з/б.

ІІІ місце - естафета дівчата.

28.02-03.03.2018р. в м.Київ пройшов чемпіонат України з легкоатлетичних двоборств у приміщені серед юнаків 2003 р.н. і молодші.

6 місце - Лістунова Аліна - біг60м. + потрійний стрибок. 

Футзал

27.02.2018 р. в м.Рівне пройшла календарна гра серед юнаків 2007-2008р.н.

команда ЧДЮСШ № 1 перемогла команду ДЮСШ № 4 м.Рівне з рахунком 7-3.

   24-25.02.2018р. в м.Воля Ухруская -Республіка Польша пройшов міжнародний турнір з футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н.

команда ЧДЮСШ № 1 посіла ІІІ місце

23.02.2018р.в м.Чнервоногад відбулася календарна гра чемпіонату України з футзалу 2007-2008 р.н.

команда ЧДЮСШ № 1 перемогла команду ФК "Ліідер" м.Червоноград з рахунком 3-2

18.02.2018р. в м. Іванофранківськ відбулася календарна гра чемпіонау України з футзалу серед юнаків 2007-2008р.н.

команда ЧДЮСШ № 1 поступилася команді "Городенка" - Івано-франківськ з рахунком  1-4

БАСКЕТБОЛ

24.02.2018р. в м.Соснівка пройшов турнір з баскетболу серед дівчат до дня виведення військ з Афганістану

команда ЧДЮСШ № 1 посіла І місце

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

 24.02.2018 р. в м.ЛЬвів пройшли з магання з гімнастики спортивної серед дівчат Кубок СДЮСШОР "Будівельник"

ІІІ місце - Лисак Яна -  КМС

22-23.02.2018 р. в м.Червонограді пройшов відкритий чампіонат м.Червонограда з гімнастики спртивної серед юнацьких розрядів.

І місце - Ріпак Андрій І юн р-д, Лиситчук Віталій ІІІ юню. р-д, Ігнатенко Наталія І юнюр-д, Біловус Анастасія ІІ юн.р-д,

             Верещак Валерія ІІІ юн.р-д

ІІ місце - Васильченко Захар І юн.р-д., Дмуховський Данило ІІ юн.р-д, Сіірко Данило ІІІ юн.р-д, Курижко Тетяна І юн.р-д,

              Карпів Анастасія ІІ юн.р-д, Сич Ліза ІІІ юн.р-д, Біловус Тетяна ІІІ юн. р-д,

ІІІ місце - Войтович Андрій І юн.р-д, Голубовська Софія І юн. р-д, Ленц Яна І юн р-д, Степована Христина ІІ юн.р-д, 

               Яцьків Юлія ІІІ юн.р-д.

             

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

22.02.2018 р. в м.ЛЬвів пройшов всеукраїнський турнір з легкої атлетики памяті Я.Тягнибока.

І місце - Заманягре Юлія- стрибок у довжину (4.60м.)

І місце- Хамула Віекторія -стрибок у довжину (5.61.)

ІІІ місце - КУндик Руслан-стрибки у висоту(175 см.)

ІІІ місце - Семенець Володимир - стрибки у висоту ( 175 см.)

ІІІ місце - Данча Софія - біг 400м(1.06.4с).

 

ВОЛЕЙБОЛ 

22-23.02.2018р. в м.Соколь пройшли обласні змагання з волейболу серед юнаків 2002-2003 р.н.

команда ЧДЮСШ № 1 посіла 4 місцне.

15-18.02.2018р. в м.Ужгород пройшов чемпіонат України з пляжноговолейболу серед юнаків до 15 років.

Команда ЧДЮСШ № 1 посіла 9 місце - Кондюх Остап + Квасний Віктор

Футзал

27.01.2018 р.в  м.Червонограді  відбулася календарна гра чемпіонату України з футзалу серед юнаків 2003-2004р.н..

Команда ЧДЮСШ № 1 приймала команду "Ураган" з м.Івано-Франківська і перемогла з рахунком 5:2.

ВОЛЕЙБОЛ

25-27.01.2018р. в м.Червонограді пройшов чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2001-2002 р.н..

Команда  ЧДЮСШ №1  посіла перше місце.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

23-24.01.2018р. в м.ЛЬвові пройшв чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків 1999-2000р.н.

Перше місце- Шабля Анастасія- стрибки в довжину- 5.29м.

І місце- Лістунова Аліна- стрибки і в довжину- 5.26м, портійний стрибок- 11.32м.

ІІ місце -Кундик Руслан-потрійний стрибок-11.81м.

ІІ місце- Остапів Тетяна -потрійний стрибок 10.09м.

ІІІ місце- Семенець Володимир-стрибок у висоту-170см.

ІІІ місце-Кундик руслан-стрибок у висоту - 170см.

ІІІ місце- Заманягре Юлія - стрибоу у довжину - 4.71м.

16-17.01.2018р. в м.Львові  пройшов чемпіонат області з легкої атлетики у приміщенні.

І місце- Шабля Анастасія - потрійний стрибок- 11.68м

І місце - Лістунова Аліна- стрибок у довжину- 5.23м.

І місце - Кундик Руслан -потрійний стрибок - 11.30м.

ІІ- ісце - Шабля Анастасія- стрибок у довжину - 5.15м.

ІІ місце - Лістунова Аліна- потрійний стрибок - 11.52м.

ІІІ місце -Остапів Тетяна - потрійний стрибок -11.30м.

ФУТЗАЛ

25.01.2018р. в  м.Хмельницький вібулася календарна грпа чемпіонату України з футзалу серед юнаків 2003-2004р.н.та 2007-2008р.н.

команда юнаків 2003-2004р.н. перемогла команду "Спортлідер" -Хмельницьк з рахунком 4:1, команда юнаків 2007-2008 р.н.

перемогла своїї однолітків "спортлідер"-Хмельницьк з рахунком 7:5.

13.01.2018р. в м.Хелм (Республіка Польша)пройшли міжнародні хзмагання з футзалу серед юнаків 2003-2004р.н.

Команда ЧДЮСШ № 1 посіла ІІ місце.

11.-12.01.2018р. в м.Червоногаді пройшов дитячий Різдвяний турнір з футболу, памяті старшого тренера-викладача ЧДЮСШ № 2

Мурованого Я.М.

Команда ЧДЮСШ № 1 посіла ІІІ місце. 

10.01.2018р. в м.Червононраді відбулася календарна гра чемпіонату України з футзалу серед юнаків 2003-2004р.н.

Команда ЧДЮСШ №1 приймала  команду" Надія  Прикарпаття" з м.Івано-Франківськ та здобула премогу з рахунком 5:1.

ВОЛЕЙБОЛ

03-07.01.2018 р. в м.Ізмаїл пройшов міжнародний Різдвяний турнір з волейболу серед дівчат 2002-2003 р.н.

Команда ЧДЮСШ № 1 посіла І місце.

25.11.2017 р. в м. Івано-Франківську відбулась календарна гра чемпіонату України з футзалу серед юнаків 2003-2004 р.н.

Команда ЧДЮСШ №1 на виїзді перемогла команду "Надія Прикарпаття" з  Ів.-Франківська з рахунком 1:0.